Lazer Baskı-Değişken İsim Lazer Baskı
Lazer Baskı-Değişken İsim Lazer Baskı

İsme Özel Lazer Baskı (Lazer Baskı)

Fiyat : ₺14,00  + KDV
KDV Dahil : ₺16,80
Stok Miktarı : 10100

İSİM BAŞINA ÖDENECEK BİRİM FİYATTIR

Sipariş ettiğiniz ürün eğer tek parça ise (Örneğin; ajanda, defter, organizer, usb bellek, powerbank vb.) kişiye özel baskı için kaç tane isim var ise sepete o kadar eklemeniz gerekmektedir.

Eğer satın aldığınız ürünün içinde birden fazla parça var ise (Örneğin; ikili kalem setinin içinde iki adet kalem olması veya seçtiğiniz hediyelik setin içinde 4 parça ürün olması vb. gibi) kişiye özel baskı için kaç tane isim var ise o kadar x (çarpı) ürün içindeki parça adeti kadar (Örneğin; ikili kalem seti için 50 isim basılacak ise 50 isim x 2 = 100 baskı veya satın almak istediğiniz hediyelik setin içinde 4 parça ürün var ise 50 isim x 4 =200 baskı) SEPETE eklemeniz gerekir. Detaylı bilgi için sipariş esnasında müşteri iletişim numaramızdan müşteri temsilcisinden bilgi alabilirsiniz.

Baskılı siparişlerinizde, sipariş tamamlandıktan 15-30 dakika sonra Grafik Departman Persolenimiz sizinle iletişim kuracak ve baskı görsel çalışması hazırlayarak onayınıza sunacaktır. Onayınız olmadan kesinlikle baskı işlemi yapılmayacaktır ve onayladığınız görsel çalışmadan farklı veya hatalı baskı olması durumunda tüm ürünlerin iadesi veya değişimi tarafımızdan ücretsiz olarak karşılanacaktır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı